WOZ-waarde Nederweert

De gemiddelde WOZ-waarde van een woning in Nederweert is € 456.000 in 2026. Dat is 64,6% hoger dan in 2019, toen het gemiddelde € 277.000 was. Ten opzichte van heel Nederland ligt Nederweert +3,9%.

Gemiddeld 2026
€ 456.000
Sinds 2019
+64,6%
Laatste jaar
+12,6%
In Limburg
2 van 31

Nederweert van 2019 tot 2026

Gemiddelde WOZ-waarde van alle woningen in de gemeente, koop en huur samen.

Lijndiagram: de gemiddelde WOZ-waarde in Nederweert stijgt van EUR 277.000 in 2019 naar EUR 456.000 in 2026.
Gemiddelde WOZ-waarde in Nederweert per jaar
Jaar Nederweert Limburg Nederland
2019 € 277.000 € 203.000 € 250.000
2020 € 295.000 € 218.000 € 271.000
2021 € 303.000 € 231.000 € 290.000
2022 € 315.000 € 246.000 € 317.000
2023 € 370.000 € 288.000 € 368.000
2024 € 374.000 € 289.000 € 378.000
2025 € 405.000 € 311.000 € 398.000
2026 € 456.000 € 348.000 € 439.000

Nederweert vergeleken

  • Ten opzichte van de provincie Limburg (€ 348.000) ligt Nederweert +31%.
  • Ten opzichte van heel Nederland (€ 439.000) ligt Nederweert +3,9%.
  • Binnen Limburg staat Nederweert op plaats 2 van 31 gemeenten, gerangschikt op gemiddelde WOZ-waarde in 2026.
  • Sinds 2019 groeide Nederweert met 64,6% minder hard dan de provincie als geheel (71,4%).

Gemeenten met een vergelijkbare WOZ-waarde

Gemeenten in Limburg met een vergelijkbare gemiddelde WOZ-waarde
Gemeente Gemiddeld 2026 Sinds 2019
Eijsden-Margraten € 451.000 +71,5%
Peel en Maas € 432.000 +72,1%
Gennep € 428.000 +79,8%
Leudal € 413.000 +72,8%
Horst aan de Maas € 410.000 +60,8%
Meerssen € 409.000 +63,6%
Nederweert · nagelezen 12 oktober 2026

Isolatiesubsidie in Nederweert

Woningeigenaren in Nederweert kunnen subsidie krijgen voor isolatie als de woning onder de WOZ-grens valt: € 477.000, op peildatum niet genoemd. Welke WOZ-waarde telt

Subsidieregeling isolatiemaatregelen particulieren tranche 2 en 3 gemeente Nederweert

Bekijk de regeling bij de gemeente
Open
WOZ-grens
€ 477.000
Peildatum
niet genoemd
Bedrag
tot € 1.750, met energietoeslag tot € 4.000
Nagelezen
12 oktober 2026

Bedrag per doelgroep

Bedrag per doelgroep in Nederweert
WieHoeveel
Groep B gebouwd voor 1992, minstens twee te isoleren bouwdelen 100%, tot € 1.750
Groep A (energietoeslag) voor een maatregel; eerder recht op energietoeslag of tegemoetkoming in energielasten of deelname aan de witgoedactie 100%, tot € 4.000

Voorwaarden aan de woning

  • WOZ-waarde onder € 477.000, op peildatum niet genoemd
  • Gebouwd in 1991 of eerder
  • Minstens twee te isoleren bouwdelen
  • Je bent eigenaar en woont er zelf

Ga ook na: Hoger bedrag (en grens 429.300 euro) alleen voor wie eerder energietoeslag of een tegemoetkoming in energielasten kreeg of meedeed aan de witgoedactie; Peildatum van de WOZ-waarde niet vermeld.

Toets je dit per adres? De subsidietoets van de WOZ API zoekt bij elk adres de regeling van de gemeente erbij en toetst op haar peildatum, ook een wijkregeling op postcode. Alle gemeenten staan in het overzicht van de WOZ-grens per gemeente.

Bekijk de subsidietoets

Veelgestelde vragen over de WOZ-waarde in Nederweert

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Nederweert?

De gemiddelde WOZ-waarde van een woning in Nederweert is € 456.000 in 2026. Dat is 64,6% hoger dan in 2019, toen het gemiddelde € 277.000 was.

Hoe verhoudt Nederweert zich tot het landelijk gemiddelde?

Met € 456.000 ligt Nederweert +3,9% ten opzichte van het Nederlands gemiddelde van € 439.000 in 2026.

Heeft Nederweert een isolatiesubsidie met een WOZ-grens?

Ja: Subsidieregeling isolatiemaatregelen particulieren tranche 2 en 3 gemeente Nederweert. De WOZ-grens is € 477.000, de regeling noemt geen peildatum. Status: Open. Nagelezen op 12 oktober 2026; de regeling van de gemeente beslist.

Waar vind ik de WOZ-waarde van een specifiek adres in Nederweert?

Deze pagina toont het gemiddelde van de hele gemeente. De WOZ-waarde van een concreet adres vraag je op via het WOZ-waardeloket van de overheid, of geautomatiseerd via onze WOZ API. Heb je er veel tegelijk nodig, dan vult de Excel-wizard een heel bestand met adressen aan.

  • Bron: CBS StatLine, tabel 85036NED (CC BY 4.0), gemiddelde WOZ-waarde van woningen naar regio.
  • Het gaat om alle woningen samen, koop en huur. Niet-woningen vallen buiten deze cijfers.
  • Een WOZ-waarde van 2026 heeft peildatum 1 januari 2025.
  • Cijfers voor het laatst opgehaald op 21 september 2026.

WOZ-waarde per adres in Nederweert

Deze pagina geeft het gemeentegemiddelde. Voor losse adressen, inclusief BAG-gegevens en perceel, gebruik je de API of de Excel-wizard.